Saç Protezinde Öncü Firma Oscar Hair Saç Protez Merkezi

Saç ekimine farklı bir alternatif olarak günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biri protez saç uygulamasıdır. Protez saç uygulaması tıbbi ve cerrahi bir işlem değildir. Herhangi bir şekilde medikal bir ürün değildir. Kişiler protez saç uygulaması sırasında acı çekmez, ağrı çekmez veya herhangi bir şekilde müdahale altında kalmaz. Tamamen kişiler estetik görüntüsünü kazanmak için tercih edebileceği bir yöntemdir. Protez saç işlemi kişilerin istemesi ile yapılabilecek özel bir işlem türüdür. Her yaş grubu için geçerlidir, 12 yaşından büyük ve ileri derecede bir deri rahatsızlığı olmayan kişiler için rahatlıkla bu uygulama yapılabilir. Kişiler protez saçlarını kullanmak istemezlerse eğer kolay bir şekilde çıkarabilirler.

 

Oscar Hair Şişli Protez Saç Merkezi olarak özel bir teknik kullanıyoruz. Dökülme alanını veya dökülmüş olan alanı kalıp halinde ölçüsü alınmaktadır. Bazen dökülme aşamasında olan yerler içinde kalıp alınır. Sonrasında ise proteze yapılacak olan saç tipi seçilir. Saç tipi seçilmesi sırasında, kişilerin fikri alınır. Saç örneği yapılarak, kişilerin saçlarına uygun bir saç tasarımı hazırlanmaya başlanır. Özellikle saçın kalınlığı bu nokta da büyük bir rol oynar. Saç tasarımı yapılırken kişiler kullanabileceği ve istediği tarzda saçlar hazırlanır. Bundan dolayı saçlar son derece gösterişli durur. Protez saçların kalıpları ve belirli özellikleri laboratuvara yollanarak gerekli olan çalışmalar yapılır.

 

Kısa süre içerisinde saç protezleri hazırlanır. Saç protezleriniz takıldıktan sonra sosyal yaşamdan kısıtlanmadan standart faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. Spor, banyo, yüzme ve benzeri bütün işlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Protez saçlar diğer saç uygulamaları gibi değildir. Bundan dolayı protez saç kullanımı, diğer saçlar gibi rahatsızlık vermez. Normal saçlar gibi kullanılabilir. Kişilere herhangi bir zararı bulunmaz. İsteyen herkes protez saç yaptırabilir. Protez saç fiyatları, kullanımı ve uygulanması hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, Oscar Hair Saç Protez ve Bakım Merkezimiz üzerinden bizlerden destek alabilir, sorularınıza daha detaylı cevaplar alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir