Eski koca dehşeti: 2 meyyit, 1 yaralı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde boşandığı karısı ile evlilik hazırlığı yaptığı kişiyi öldüren ve bu kişinin annesini ise ağır yaralayan eski koca kayıplara karıştı.

Olay, Acıpayam ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran; şimdi kimliği açıklanmayan şüpheliden bir müddet evvel boşanan Emine Y., Denizli’ye gelerek evlilik hazırlığı yaptığı sav edilen Mehmet Aksoy ve annesi Gülperi Aksoy ile birlikte yaşamaya başladı.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAPIYORLARDI

Muğla’nın Ortaca ilçesine yaşayan eski koca, evlilik hazırlıkları yapan çiftin Ören Mahallesi’ndeki konutuna geldi. Yaşanan tartışmanın akabinde silahına sarılan kuşkulu, eski eşi Emine Y. ve Mehmet Aksoy’u öldürdü. Rastgele açılan ateş sonucu Mehmet Aksoy’un annesi Gülperi Aksoy ise ağır yaralandı.

HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Silah seslerini duyarak konuta gelen komşuları iki kişinin cansız vücudu ile karşılaştı. Ağır yaralanan yaşlı bayan, yapılan birinci tedavisinin akabinde hastaneye sevk edildi. Olayın akabinde kayıplara karışan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. İHA