Bıçağı eşinin göğsünde kırmıştı! İşte nedeni!

Aksaray’da, dün saat 07.30 sıralarında Hasas Mahallesi Sefa Altınsoy Caddesi’ndeki 6 katlı binanın 4´üncü katında meydana geldi. Ramazan Ulaşkın, evde uyuyan eşi Sevgül Ulaşkın’a mutfaktan aldığı bıçakla saldırdı.

DHA’da yer alan son dakika haberine göre kolundan bir ve göğsünden 3 bıçak darbesi alan Sevgül Ulaşkın, çığlık atarak yardım istedi.

Çığlıkları duyan oğlu ve gelini odaya girip Ramazan Ulaşkın’ı engelledi. Komşularının ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sevgül Ulaşkın, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sevgül Ulaşkın’ın çekilen röntgeninde bıçağın göğsünde kırılıp saplı kaldığı anlaşıldı.

Yapılan ameliyatla bıçağın kırılan parçası çıkarıldı. Sevgül Ulaşkın´ın tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiği belirtildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Ramazan Ulaşkın, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ramazan Ulaşkın’ın ifadesinde, ilaçlarını düzenli kullanmadığını öne sürdüğü eşiyle bir gün önce akşam tartıştıklarını, sabah da uyurken onu bıçakladığını söylediği belirtildi.