Abdülkerim Bardakcı için son teklif Galatasaray’dan tezi

Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor’da forma giyen Abdülkerim Bardakcı’nın Fenerbahçe ile anlaşamamasının akabinde Beşiktaş ve Galatasaray devreye girdi.

BEŞİKTAŞ’TAN RESMİ TEKLİF

Beşiktaş, Galatasaray’ın da gündeminde yer alan 27 yaşındaki defans oyuncusu için Fenerbahçe’nin yaptığı teklifin birebirini yaptı. A Spor’un haberine nazaran, Siyah-beyazlılar, Beşiktaş, Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor’a 2.8 milyon Euro bonservis + 500 bin Euro bonus teklif etti. Konyaspor, bu teklifi kabul etti.

“TERCİHİ GALATASARAY”

Öte yandan Beşiktaş’ın teklifinin akabinde Galatasaray da Konyaspor’un kapısını birebir teklifle çaldı. Hürriyet Gazetesi’nden Ali Naci Küçük’ün haberine nazaran, Abdülkerim Bardakcı’nın tercihi Galatasaray’dan yana oldu.

KONYASPOR İLE ANTRENMANA ÇIKTI!

Öte yandan Konyaspor Kulübü “Kulüpler transfer konusunda prensipte muahede sağladı. Fakat Abdülkerim ile Fenerbahçe ortasında pürüz çıktığını biliyoruz. Kararı Abdülkerim verecek. Oyuncumuz bizimle idmana çıkmaya devam ediyor” açıklamasını yaptı.

İLHAN PALUT’UN AÇIKLAMASI

Teknik yönetici İlhan Palut ise “Abdülkerim’in bir panik, telaş içerisinde olmadığını görüyorum. Alışılmış ki yöneticilerimizin sürdürdüğü bir süreç. Biz de nasıl sonuçlanacağını bekliyoruz. İnşallah hem kulübümüz için hem onun için en iyisi olur” açıklamasını yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.